Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej ze statuetką Promotor Miasta Myszków

W Miejskim Domu Kultury w Myszkowie odbyła się gala Promotor Myszkowa 2018. W kategorii Przyjaciel Miasta nagrodę otrzymała Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Gala XIII edycji Promotora Myszkowa odbyła się w Miejskim Domu Kultury, a imprezę poprowadził Włodzimierz Żak, Burmistrz Myszkowa. Władze miasta wyróżniły osoby, instytucje oraz firmy, które działają na rzecz Myszkowa. Nagrodę przyznano w sześciu kategoriach: Duże i Średnie Przedsiębiorstwo, Małe i Mikro Przedsiębiorstwo, Kultura, Sport, Entuzjasta Myszkowski oraz Przyjaciel Miasta.

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej otrzymała statuetkę w kategorii Przyjaciel Miasta. Uczelnię reprezentowali JM Rektor prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz oraz dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem.

- Ta przyjaźń zbudowana na miłości do dzieci trwa już parę lat. Uniwersytet Dziecięcy dostarcza naszym najmłodszym mieszkańcom nie tylko wielu pozytywnych wrażeń, ale otwiera przed nimi wrota naukowe, budzi ciekawość i odpowiada na pytania. Statuetka Promotor Myszkowa w kategorii Przyjaciel Miasta to wyraz uznania i podziękowania za wszelkie dobro - argumentował burmistrz Włodzimierz Żak.

- Bardzo serdecznie chciałabym podziękować, to dla Uczelni olbrzymi zaszczyt. Oprócz Uniwersytetu Dziecięcego w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej studiuje obecnie ponad 250 mieszkańców Myszkowa, w tym osoby starające się o tytuł doktora. Miano pełnienia funkcji Przyjaciela Miasta bardzo zobowiązuje. Przyjaźń to nic innego, jak budowanie więzi opartej na zaufaniu, a zaufanie jest tą wartością, która pomnaża wszelkie dobra współpracy - dziękowała za wyróżnienie JM Rektor prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz.

Relacja z Gali XIII edycji Promotora Miasta w Myszkowie:

/mpm, 19.02.2018/