Interdyscyplinarne Koło Naukowe Zarządzania i Inżynierii Produkcji

<>W roku akademickim 2011/2012 działalność planuje rozpocząć Interdyscyplinarne Koło Naukowe Zarządzania i Inżynierii Produkcji, pod kierunkiem dr Joanny Stuglik. Jest to najnowsza inicjatywa, kierowana do studentów wszystkich kierunków. Koło na celu m.in. poznawanie problematyki zarządzania oraz inżynierii produkcji w różnorodnych aspektach, poszerzanie wiedzy teoretycznej, poznawanie rynku zawodowego tej dziedziny oraz przygotowanie studentów do stosowania najnowszych rozwiązań inżynieryjnych.

Udział w Interdyscyplinarnym Kole Naukowym Zarządzania i Inżynierii Produkcji to nie tylko ciekawa forma poznawania nowych zagadnień, wymiany poglądów, wyjazdów studyjnych, organizacji interdyscyplinarnych imprez, ale też interesujący punkt w CV.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu z pracownikami Dziekanatu