III Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Nowe trendy w zarządzaniu i inżynierii produkcji – perspektywa regionalna, transgraniczna i globalna”

Zapraszamy do udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Nowe trendy w zarządzaniu i inżynierii produkcji – perspektywa regionalna, transgraniczna i globalna", która odbędzie się w dniach 2-3 czerwca br. w Cieszynie, w Hotelu Mercure.

W tym roku pozytywnie zrecenzowane teksty konferencyjne będą publikowane w aż pięciu czasopismach naukowych:

• Forum Scientiae Oeconomia (ISSN 2300-5947),
  • Management: Science and Education (ISSN 1338-9777),
  • Regionální disparity (ISSN 1802-9450),
  • European Journal of Business Science and Technology (ISSN 2336-6494),
  • The Analecta Technica Szegedinensia (ISSN 2064-7964).

spółorganizatorami konferencji są: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, Uniwersytet w Żylinie oraz VSB Uniwersytet Techniczny w Ostrawie. Gościem specjalnym tej edycji konferencji będzie prof. Andrea Székely z Uniwersytetu w Szeged. Więcej szczegółów www.wsb.edu.pl/conf.