Powakacyjne zebranie cieszyńskiej Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji

Wrzesień to tradycyjnie czas intensywnych przygotowań do rozpoczęcia nowego roku akademickiego. W dniu 25 września br. odbyło się pierwsze, powakacyjne zebranie pracowników Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji w Wydziale Zamiejscowym WSB w Cieszynie

Najważniejsze tematy dyskusji to organizacja semestru zimowego 2015/2016 oraz zmiany w funkcjonowaniu systemu zapewnienia jakości kształcenia. Dokonano także podsumowania roku akademickiego 2014/2015, w tym m.in. omówiono stopień realizacji efektów kształcenia na kierunkach Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz Informatyka. Licznie zebrani nauczyciele akademiccy dyskutowali również o możliwościach dalszego upraktycznienia efektów kształcenia na kierunkach prowadzonych w cieszyńskim Wydziale WSB.