Informacje

 

Kontakt

Akademia WSB
Wydział Zamiejscowy w Cieszynie

 

ul. Frysztacka 44

43-400 Cieszyn

cieszyn@wsb.edu.pl

dziekanat.cieszyn@wsb.edu.pl

Rekrutacja na studia  tel: 33 852 30 94  lub   885 588 100

Dziekanat studiów I i II stopnia tel: 33 851 02 81 lub kom. 601 309 627 

Dziekanat Studiów Podyplomowych/Biblioteka tel: 32 295 93 78 lub  kom. 885 882 500 

Praktyki tel: 885 577 300

 


Władze Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

p.o. Dziekana Wydziału

prof. nadzw. dr hab. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna

kszczepanska@wsb.edu.pl

 

Prodziekan

dr Edyta Nowak-Żółty

ezolty@wsb.edu.pl

 

Informatyka, Bezpieczeństwo Narodowe

 

Prodziekan

mgr Regina Bogaczyk

rbogaczyk@wsb.edu.pl

 

Studia Menedżerskie, Zarządzanie i inżynieria produkcji, Zarządzanie

 

Dyżur Prodziekana online

 

środy, godz.17.00

 

https://zoom.us/j/94549236957?pwd=NkFkTDVMeTRUblp3aXZhMU85VitvQT09

 

Meeting ID: 945 4923 6957

Passcode: meeting

  

Dziekanat

 

 

Kierownik Dziekanatu

Anita Dębska 

adebska@wsb.edu.pl

 

 

Zastępca kierownika Dziekanatu

Joanna Mazur

jmazur@wsb.edu.pl

 

Specjalista ds. studenckich

Ewa Panasiuk

epanasiuk@wsb.edu.pl

 

Specjalista ds. studenckich

Katarzyna Drózd

kdrozd@wsb.edu.pl

 

 

Pn.:   8.00 - 16.00

Wt.:   8.00 - 18.00

Śr.:    8.00 - 18.00

Czw.: 8.00 - 16.00

Pt.:    8.00 - 16.00

Sb.:   7.30 - 15.30

Nd.:   7.30 - 15.30

Dział planowania studiów

 

Zastępca Kierownika Dziekanatu, Specjalista ds. organizacji toku studiów

Kamila Lamirowska

klamirowska@wsb.edu.pl

32 295 93 89 

 

Specjalista ds. studenckich

Marta Kornacka

mkornacka@wsb.edu.pl

32 295 93 89 

 

Pn     8.00 - 16.00

Wt    8.00 - 16.00

Śr     8.00 - 16.00

Czw  8.00 - 16.00

Pt     8.00 - 16.00

Sb    Nieczynne

Nd    Nieczynne

Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji

Dyrektor ds. operacyjnych

Grzegorz Adam

gadam@wsb.edu.pl

33 852 30 94 ,885 588 755 

 

Specjalista ds. rekrutacji i promocji
Katarzyna Żydel

kzydel@wsb.edu.pl

33 852 30 94 



Godziny otwarcia biura:

 

Pn.: 8.00 - 16.00

Wt.: 8.00 - 18.00 

Śr.:  8.00 - 16.00

Cz.:  8.00 - 18.00

Pt.:  8.00 - 16.00

Sb.: 8.00 - 16.00

Nd.:nieczynne

Dziekanat Studiów Podyplomowych

 

Specjalista ds. studenckich

Karolina Gryciuk

kgryciuk@wsb.edu.pl

 32 295 93 78 

tel. 885 882 500 


Specjalista ds. studenckich

Magdalena Staszkiewicz

mstaszkiewicz@wsb.edu.pl

tel. 885 882 500

Specjalista ds studenckich
Dorota Ryszkowska
dryszkowska@wsb.edu.pl

Godziny otwarcia dziekanatu studiów podyplomowych

 

Pn.:   8.00 - 16.00

Wt.:   8.00 - 18.00

Śr.:    8.00 - 18.00

Czw.: 8.00 - 16.00

Pt.:    8.00 - 16.00

Sb.:   7.30 - 15.30

Nd.:   7.30 - 15.30 

Akademickie Biuro Karier

 

Barbara Donocik:
33 852 30 94

bdonocik@wsb.edu.pl

 

Harmonogram dyżurów

 

Projekt „Wsparcie rozwojowe mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa śląskiego”

INFOLINIA:

32 706 10 91 Cieszyn wew. 12

 

Biuro obsługi klienta:

pokój 104


Konsultantka ds. rekrutacji

Monika Szlauer
887 333 500

mszlauer@wsb.edu.pl

 

 

Konsultantka ds. rekrutacji

Magdalena Pieczarka
887 700 440

mdziendziel@wsb.edu.pl

 

Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy

  

cud@wsb.edu.pl

tel. 885 882 500

 

 

Karolina Gryciuk

kgryciuk@wsb.edu.pl

tel. 885 882 500 

 

Praktyki studenckie

Barbara Donocik
bdonocik@wsb.edu.pl

tel. 885 577 300

 

Biblioteka


Karolina Gryciuk

kgryciuk@wsb.edu.pl

tel. 885 882 500


 

Specjalista ds. studenckich

Magdalena Staszkiewicz

mstaszkiewicz@wsb.edu.pl

tel. 885 882 500

Specjalista ds studenckich
Dorota Ryszkowska
dryszkowska@wsb.edu.pl

 

Katedra Zarządzania i Inżynierii Produkcji

 

Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji

dr inż. Łukasz Wróblewski

lwroblewski@wsb.edu.pl

 

Informacje uzyskać można również:

od poniedziałku do niedzieli w godz. 8.00-18.00
tel. 32 262 28 05
e-mail: cieszyn@wsb.edu.pl



 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji