09.09.2022

Akademia WSB pierwszą uczelnią w Polsce z międzynarodowym certyfikatem Responsible Management Education Partner

Akademia WSB jako pierwsza i jak dotychczas jedyna Uczelnia w Polsce uzyskała międzynarodowy Certyfikat Responsible Management Education Partner wydany przez GPM Global. Akademia WSB została doceniona w uznaniu ciągłego zaangażowania w rozwój doskonałości akademickiej we wspieraniu liderów, którzy są zaangażowani w tworzenie wartości społecznej, ekonomicznej i środowiskowej poprzez praktykę zrównoważonego zarządzania projektami.

Akademia WSB konsekwentnie rozwija się jako Uczelnia stawiająca wysoki priorytet dla zrównoważonego zarządzania, w tym także zarządzania projektami. Działania te wpisują się jednocześnie w cele zrównoważonego rozwoju zarówno na poziomie Uczelni poprzez realizację Strategii Zrównoważonego Rozwoju Akademii WSB do roku 2030 wspierając jednocześnie osiąganie wybranych, globalnych celów zrównoważonego rozwoju ONZ.

Przejawem zaangażowania w odpowiedzialne, zrównoważone zarządzanie jest także rozwój oferty dydaktycznej uczelni. Już teraz zapraszamy na dedykowane tej tematyce specjalności studiów, w tym w szczególności:

Kierunek Ekonomia I stopnia – specjalność Ekonomia Zrównoważonego Rozwoju
Kierunek Zarządzanie II stopnia – specjalność Green management

oraz STUDIA MBA i PODYPLOMOWE

Executive MBA
Master of Business Administration (partner: EY Academy of Business)
MBA w ochronie zdrowia (partner: EY Academy of Business)
Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy - patronat TÜV NORD
Menedżer jakości