03.09.2020

Przygotowania do wspólnego przedsięwzięcia międzynarodowego w ramach programu Erasmus+

Nowe inicjatywy edukacyjne i naukowe we współpracy z Polskim Związkiem Kulturalno-Oświatowym w Republice Czeskiej. Doświadczenie i kompetencje Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, dotyczące pozaformalnego kształcenia osób dorosłych w najbliższym czasie mogą zostać znacznie poszerzone. Uczelnia we współpracy z Polskim Związkiem Kulturalno-Oświatowym w Republice Czeskiej, jak również dwoma innymi organizacjami polskimi z Litwy i Łotwy przystępuje do opracowania projektu, którego celem będzie wypracowanie innowacyjnej metodyki pozaformalnego kształcenia osób dorosłych w partnerstwie naukowo-społecznym.