Węgierska delegacja z wizytą w cieszyńskim wydziale WSB

Prof. Andrea Székely i prof. Balazs Kotosz z Katedry Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Szeged odwiedzili w piątek 30 października br. Wydział Zamiejscowy WSB w Cieszynie. W spotkaniu wzięli udział dziekan dr Andrzej Bubnicki, dr Joanna Kurowska-Pysz - kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji oraz Paweł Urgacz - Dyrektor Działu Współpracy z Zagranicą Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

W czerwcu br. Uniwersytet w Szeged odwiedziła w ramach programu Erasmus dr Joanna Kurowska-Pysz, która zachęciła węgierskich partnerów do nawiązania bliższej współpracy z cieszyńską Katedrą Zarządzania i Inżynierii Produkcji, m.in. w zakresie udziału w międzynarodowej konferencji naukowej „New trends in the management and production engineering - regional, cross-border and global perspectives", która odbędzie w maju 2016 r. w Cieszynie. Podczas wizyty przedstawicieli Uniwersytetu w Szeged rozmawiano również o współpracy w zakresie wspólnego przygotowania projektów edukacyjnych i naukowych do Funduszu Weszehradzkiego.