WSB i PZKO przygotowują wspólny projekt naukowo-edukacyjny do programu Erasmus+

Prof. Marek Walancik, Prorektor ds. Nauki oraz dr Joanna Kurowska-Pysz, Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji w Wydziale Zamiejscowym WSB w Cieszynie odwiedzili w dniu 14 stycznia br. siedzibę Zarządu Głównego Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego w Republice Czeskiej, gdzie spotkali się z Leszkiem Richterem, członkiem Zarządu Głównego PZKO.

Tematem rozmów była współpraca międzynarodowa na rzecz udostępniania stowarzyszeniom polskim i polonijnym w Europie i na świecie potencjału naukowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na potrzeby kształcenia pozaformalnego. Projekt realizujący takie cele będzie przygotowywany wspólnie przez WSB, PZKO oraz organizacje polskie z Litwy i Łotwy na tegoroczny konkurs Erasmus+.