23.11.2019

Mateusz Król

I Bal Absolwentów Klubu MBA

I Bal Absolwentów studiów MBA już za nami! Uroczystość, która miała miejsce 23 listopada 2019 r., wywołała wiele wspomnień oraz mnóstwo pozytywnych emocji.

Uczestnicy, odbywającego się w hotelu Holiday Inn, I Balu Absolwentów studiów MBA zostali przywitani przez Prorektora ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem dra Marcina Lisa, Zastępcę Dyrektora Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji dr Magdalenę Kot-Radojewską, Pełnomocnika Rektora ds. Klubu Michała Dziekońskiego, Koordynatora Klubu MBA Adrianę Machalicę.

Podczas Uroczystości została powołana Rada Klubu MBA. Z rąk Pana Prorektora dra Marcina Lisa oraz Pełnomocnika Rektora ds. Klubu MBA Michała Dziekońskiego powołanie do Rady otrzymali:

• Pan Damian Januszek
  • Pan Rafał Kochan
  • Pan Damian Michalik
  • Pani Jolanta Rabsztyn
  • Pani Edyta Szymańska
  • Pan Andrzej Zabiegliński

Wieczór uświetnił występ tancerzy ze Szkoły Tańca Marengo, którzy następnie poprowadzili warsztaty taneczne dla wszystkich uczestników Balu.