Przedświąteczne spotkanie Klubu MBA online

W dniu 14 grudnia 2020 r. odbyło się przedświąteczne spotkanie Kluby MBA online. Warsztat poprowadziła Edyta Nowak-Żółty, doktor nauk humanistycznych, Wykładowca AWSB, wieloletni praktyk-szkoleniowiec, certyfikowany coach i tutor.

Nie udaje, że się nie boi, że zna odpowiedzi na wszystkie pytania, że nic go nie pokona, i że wszystko od niego zależy....Lider odważny. Dokonajmy refleksji nad tym, jak przygotować się na 2021 rok, czego nauczyła nas pandemia, jakie postawy zostały zweryfikowane. Jak radzić sobie ze światem i z innymi, wytyczać granice zachowując spójność. Lider odważny to lider rezylientny, ale co to oznacza i jak to osiągnąć. - dr Edyta Nowak-Żółty

Chcesz dołączyć do Klubu MBA? Zapisz się na studia podyplomowe

W trakcie cyklicznych spotkań klubowych dajemy możliwość wymiany poglądów, doświadczeń i wiedzy z menadżerami pokrewnych lub innych branż. Podczas szkoleń i wydarzeń tematycznych organizowanych przez Klub MBA, klubowicze mają okazję do podnoszenia i poszerzania swoich kompetencji.