07.03.2020

Mateusz Król

Rok klubu MBA

Członkowie Klubu MBA świętowali rok działalności klubu. Uroczystość, która odbyła się 7 marca 2020 r. w dąbrowskim hotelu Holiday Inn, była wzbogacona o niezwykły warsztat rozwijający kompetencje menadżerskie.

Klub MBA to wyjątkowe miejsce spotkań absolwentów podyplomowych studiów MBA Akademii WSB. Członkowie Klubu, w trakcie spotkań mają niezwykłą okazję do wymiany swoich poglądów, doświadczeń oraz wiedzy z menadżerami pokrewnych lub innych branż.

W uroczystości i warsztatach wzięli udział:

• dr Marcin Lis – Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem
  • Michał Dziekoński – Pełnomocnik Rektora ds. Klubu MBA
  • Adriana Machalica – Koordynator Klubu MBA
  • Ewelina Muszyńska-Zaczkowska – Specjalista ds. Studiów Podyplomowych i Rekrutacji
  • Rada Klubu MBA

Uroczyste obchody pierwszego roku działalności Klubu MBA były wzbogacone o warsztaty, które poprowadził Damian Michalik z Coach Studio. Członkowie Klubu poznawali kreatywne rozwiązania biznesowe, oparte o strategię Disneya. Atmosfera panująca podczas szkoleń sprzyjała powstawaniu kreatywnych pomysłów dalszego rozwoju Klubu MBA, ukierunkowanego na wsparcie członków Klubu w rozwoju ich kariery, a wszystko w myśl dewizy, że największym skarbem Klubu MBA jest potencjał członków, różnorodne kompetencje oraz ich talenty i wartości. Podczas obchodów pierwszego roku działalności Klubu MBA nie zabrakło tortu urodzinowego.

Chcesz rozwijać swoje kompetencje tak samo, jak członkowie Klubu MBA? Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą studiów podyplomowych MBA Akademii WSB:

Executive MBA
Master of Business Administration (Partner kierunku: EY Academy of Business)
Menedżerskie studia podyplomowe - poziom MBA