Specjalność

ZARZĄDZANIE W BRANŻY ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII | KRAKÓW

Tryb: Niestacjonarne

Studia od Października 2022 r.

*

Administratorem Twoich danych osobowych jest Akademia WSB. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

Tryb: Stacjonarne

Studia od Października 2022 r.

• Czego się nauczysz?

• zarządzania w organizacji działającej w branży odnawialnych źródeł energii,
    • podstaw zarządzania procesami w organizacji,
    • identyfikacji źródeł finansowania OZE w Polsce,
    • analizy opłacalności i efektywności odnawialnych źródeł energii,
    • doboru odpowiedniego źródła energii odnawialnej,
    • projektowania, doboru i wpływu odnawialnych technologii energetycznych na środowisko naturalne,
    • audytu energetycznego budynków,
    • wykorzystywania metodyki Six Sigma,
    • praktycznych zasad wykorzystywania metody FMEA,
    • wykorzystywania metod Problem Solving.

Specjalność  Zarządzanie w branży odnawialnych źródeł energii pozwoli Ci zdobyć praktyczną wiedzę i użyteczne umiejętności z zakresu branżowych kompetencji zarządczych, doboru i projektowania instalacji, oceny efektywności budynków, potencjalnych źródeł finansowania instalacji i ich wymiernego wpływu na rozwój lokalny oraz na środowisko naturalne. To połączenie profesjonalnej, specjalistycznej wiedzy inżynierskiej z zaawansowanymi umiejętnościami z zakresu zarządzania.

• Uczymy praktycznie

Po ukończeniu studiów na specjalności Zarządzanie w branży odnawialnych źródeł energii będziesz przygotowany do podjęcia pracy na stanowisku specjalisty ds. oceny energetycznej i efektywnego zarządzania energią, audytora energetycznego, konsultanta ds. problematyki energetycznej, przedsiębiorcy w branży energetycznej oraz przedstawiciela handlowego poszczególnych gałęzi branży odnawialnych źródeł energii. Zostaniesz także wyposażony w podstawową wiedzę w obszarach tematycznych związanych z inteligentnym budownictwem.

• Program specjalności

Wybrane treści poszerzające wiedzę specjalizacyjną:

• podstawy odnawialnych źródeł energii,
    • inteligentne budownictwo,
    • audyty i certyfikacje OZE,
    • instalacje fotowoltaiczne,
    • magazynowanie energii,
    • analizy opłacalności i efektywności w OZE,
    • fundusze UE oraz inne źródła finansowania OZE w Polsce.
  • Opłaty

Inżynieria zarządzania - studia I stopnia Semestr 1 Rata miesięczna Semestr 2 Rata miesięczna Semestr 3-4 Rata miesięczna Semestr 5-6 Rata miesięczna
    Studia dzienne (stacjonarne) 395 zł 150 zł* 450 zł 150 zł* 450 zł 450 zł
    Studia zaoczne (niestacjonarne) 340 zł 420 zł 420 zł 420 zł
    Czesne w miesiącach: lipiec, sierpień 220 zł 220 zł 220 zł 220 zł
    Opłata rekrutacyjna + legitymacja 107 zł
    *Studia dofinansowane w ramach programu "Wsparcie na starcie - za Twoje studia płaci pracodawca"

Akademia WSB
    Wydział Zamiejscowy w Krakowie
    ul.Ułanów 3

Dział rekrutacji:

tel. 32 111 01 00
    kraków@wsb.edu.pl

Chcesz wiedzieć, co o tym kierunku sądzą inni studenci i absolwenci Akademii WSB? Posłuchaj naszego podcastu poświęconego właśnie „Zarządzaniu”.

Sprawdź dostępność miejsc

Akceptuj Więcej informacji