IV Międzynarodowy Tydzień na Zachodnioukaińskim Uniwersytecie Narodowym

W dniach 6-9 wrzęśnia 2022 r. odbył się międzynarodowy tydzień na Zachodnioukraińskim Uniwersytecie Narodowym w Tarnopolu. Akademia WSB była reprezentowana przez Zespół: dr hab. Joanna Kurowska Pysz, prof. AWSB, dr Karolina Mucha-Kuś oraz dr inż. Grzegorz Kinelski.

W tym roku tematem IV Międzynarodowego Tygodnia była „Komunikacja międzynarodowa w edukacji i nauce w czasie wojny” a sesja, w której udział wzięli przedstawiciele Akademii WSB zatytułowana była „Międzynarodowy transfer działalności projektowej: innowacje, zarządzanie przyrodą i infrastruktura”.

Nasi przedstawiciele, już drugi raz uczestniczyli w tym wydarzeniu a współpraca pomiędzy Akademią WSB a Zachodnioukaińskim Uniwersytetem Narodowym trwa już ponad dwa lata. Rezultatem dotychczasowej kooperacji jest m.in. monografia naukowa “TOWARD THE CLIMATE-NEUTRAL MANAGEMENT OF INNOVATION AND ENERGY SECURITY IN SMART WORLD”, która obecnie jest na ostatnim etapie wydawniczym.