28.06.2021

Konsultacje z dr Megan Hopkins z University of California San Diego w Akademii WSB

25 czerwca 2021 r. studenci oraz pracownicy naukowo-dydaktyczni Akademii WSB, w trakcie spotkań indywidualnych z dr Megan Hopkins, konsultowali tematy i metody prowadzonych badań naukowych związanych z tematyką edukacji w społecznościach wielokulturowych.

Bardzo dziękujemy uczestnikom konsultacji:

1. Kinga Szmigiel
  2. Tomasz Szulc
  3. Solomon Kunle Omoogbemi
  4. Paweł Janas
  5. Anna Kaczmarczyk

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „Nawiazanie współpracy edukacyjnej i naukowej Akademii WSB z dr Megan Hopkins z University of California San Diego w zakresie problematyki związanej z edukacją w wielokulturowych społecznościach - aktywności on-line”, finansowanego z Metropolitalnego Funduszu Wspierania Nauki ze środków Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.