09.02.2023

Międzynarodowe spotkanie w ramach projektu "Promoting ACTIVE and Responsible Citizenship in Schools"

W dniach 07-08.02.2023 r. w Akademii WSB odbyło się 3 w ramach projektu "Promoting ACTIVE and Responsible Citizenship in Schools" międzynarodowe spotkanie Partnerów projektu.

Podczas dwóch dni warsztatów konsorcjanci z Polski, Czech, Słowacji, Austrii oraz Włoch dyskutowali nad przygotowanymi do tej pory materiałami dydaktycznymi oraz narzedziami do pracy z uczniami. Zespół pracował nad przygotowaniem ostatecznej wersji dokumentu zawierającego metodologię, dobre praktyki oraz narzędzia do pracy z uczniami. Odbyły się również warsztaty online z nauczycielami podczas, których dzielono się postępami pracy z młodzieżą. Rozdzielona została również praca na kolejne miesiące realizacji projektu. Projekt "Promoting ACTIVE and Responsible Citizenship in Schools" ma na celu promowanie aktywnego i odpowiedzialnego obywatelstwa wśród uczniów w wieku 12-18 lat a realizowany jest w ramach programu Etasmus+.