28.06.2021

Panel naukowy dla doktorantów Akademii WSB i University of Basque Country w Bilbao

W ramach współpracy szkół doktorskich Akademii WSB i University of Basque Country w Bilbao w dniu 24 czerwca br. w formule online odbył się panel naukowy dla doktorantów obu uczelni: "Research and Cooperation"

Panel moderowali dr hab. Joanna Kurowska-Pysz, prof. AWSB, Zastępca Kierownika  Szkoły Doktorskiej oraz prof. Joel Sepulveda z Wydziału Zarządzania University of Basque Country. Panel był okazją do dyskusji o modelach kształcenia doktorantów w Polsce i Hiszpanii, a także do przedstawienia przez doktorantów zainteresowań naukowych i wyników prowadzonych badań. Panel zakończył się dyskusją o wspólnych projektów m.in. z programu Horizont Europe.