Pani Alicja Lizurej, studentka interdyscyplinarnych studiów doktoranckich w Akademia WSB, zdobywczynią prestiżowego CEEPUS Mobility Grant

Węgierska Agencja CEEPUS przyznała Pani Alicji Lizurej wyróżnienie w postaci dwumiesięcznego grantu badawczego na Széchenyi István University w Gyor (Węgry).

Széchenyi István University edukuje 13 500 studentów z 55 krajów i posiada ponad 600 pracowników akademickich. Uczelnia posiada 9 wydziałów i prowadzi 4 szkoły doktoranckie. Dzięki swojemu optymalnemu położeniu Győr stał się wiodącym ośrodkiem motoryzacyjnym i przemysłowym oraz bazą największej na świecie fabryki silników: Audi Hungaria Motor Kft.

Głownym celem Programu CEEPUS (Środkowoeuropejskiego Programu Wymiany Uniwersyteckiej) jest wspieranie wymiany akademickiej w zakresie kształcenia oraz doskonalenia zawodowego studentów i nauczycieli akademickich. Umożliwia ono intensyfikację kontaktów między szkołami wyższymi krajów będących stronami Porozumienia poprzez finansowanie mobilności akademickiej.

W ramach stażu naukowego Pani Alicja Lizurej będzie prowadziła badania na Széchenyi István University w dniach 01.07-31.08.2021 roku.

Gratulujemy!!!

Pani Alicja Lizurej to także Mistrzyni Świata w przemawianiu publicznym w mowach ewaluacyjnych. Psycholog biznesu i doktorantka z zakresu zarządzania w Akademii WSB, od 10 lat współpracuje z firmami specjalizując się w technikach prezentacji, zarządzania, sprzedaży oraz efektywności osobistej. Konferansjer i prelegentka na licznych konferencjach branżowych. Współredaktorka książki „Innowacyjna Przedsiębiorczość: badania i zastosowania praktyczne”, wykładowca akademicki. Ukończyła Szkołę Trenerów „Gniazdo” rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne a także akredytowane kursy coachingowe w Warszawie. Jako konsultant biznesowy i trener rozwoju osobistego prowadzi szkolenia z obszaru: wystąpień publicznych, produktywności, HR, umiejętności społecznych oraz poprawy pamięci i koncentracji uwagi.