15.09.2023

Prof. dr Seyithan Demirdağ z Turcji odbył w Akademii WSB Short Term Scientific Missions w ramach akcji COST 21120

Prof. dr hab. Jerzy Kochanowicz z Katedry Pedagogiki Akademii WSB pełnił rolę eksperta (host) w Short Term Scientific Missions COST ACTION 21120: History of Identity Documentation in European Nations: Citizenship, Nationality and Migration (HIDDEN).

W ramach STSM gościł w Akademii WSB, w dniach od 10 do 14 września 2023 roku, prof. dr Seyithan Demirdağ z Instytutu Nauk Pedagogicznych Zonguldak Bulent Ecevit University w Turcji.

Głównym celem STSM było przygotowanie międzynarodowych badań dotyczących dostępu do szkolnictwa wyższego ukraińskich studentów w Polsce oraz afgańskich studentów w Turcji.

Informacje o akcji CA21120