06.12.2021

Studenci Akademii WSB laureatami nagrody „Biggest social impact” w międzynarodowym konkursie studenckim

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż projekt „Save energy by lean system” studentów Wydziału Zamiejscowego AWSB w Cieszynie został nagrodzony tytułem „Biggest social impact” podczas finału międzynarodowego konkursu „Future and Nexus of Energy and Environment”.

Wyróżniony zespół to:

• Pan Rafał Bortliczek
  • Pani Klaudia Nademlejnská
  • Pani Justyna Śliwińska

Konkurs realizowany był w ramach międzynarodowego projektu pn. „Exchange of Smart Solutions between V4 and EU in Energy, Environment and Life” współfinansowanego ze środków Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Studenci współzawodniczyli z zespołami reprezentującymi VŠB-Technical University of Ostrava (Czechy), University of Zilina (Słowacja), College of Entrepreneurship and Law (Czechy), Department of Energy Engineering, Budapest University of Technology and Economics (Węgry), czy Czestochowa University of Technology, Faculty of Infrastructure and Environment (Polska).

Zapraszamy do zapoznania się ze zwycięskim projektem oraz pozostałymi pracami finalistów konkursu.

TEAM 1 Budapest University of Technology and Economics (Hungary)

TEAM 2 WSB University (Poland)

TEAM 3 College of Entrepreneurship and Law (Czech Republic)

TEAM 4 Częstochowa University of Technology (Poland)

TEAM 5 VSB –Technical University of Ostrava (Czech Republic)

TEAM 6 UNIZA – University of Zilina (Slovakia)

Partnerzy projektu to:

1. Akademia WSB (Polska),
  2. VŠB-Technical University of Ostrava (Czechy),
  3. University of Zilina (Słowacja),
  4. College of Entrepreneurship and Law (Czechy),
  5. Faculty of Mechanical Engineering, J. E. Purkyně University in Ústí nad Labem (Czechy),
  6. Regional Chamber of Commerce Moravia – Silesia (Czechy),
  7. Department of Energy Engineering, Budapest University of Technology and Economics (Węgry),
  8. Zala County Government (Węgry) ,
  9. Czestochowa University of Technology, Faculty of Infrastructure and Environment (Polska),
  10. Budapest Business School, Zalaegerszeg Faculty of Business Administration (Węgry).