Student Akademii WSB laureatem prestiżowej nagrody Best Young Research Paper

Mamy zaszczyt poinformować, iż Sandeep Tayal, student Akademii WSB kierunku Stosunków Międzynarodowych, został uhonorowany prestiżową nagrodą - Best Young Research Paper. Sandeep zaprezentował wyniki swoich badań w pracy pod tytułem „Modeling a Self-sustaining Ecovillage: Using Traditional Practices in Asian Countries”.

Te prestiżowe nagrody zostały rozdane podczas trzeciej edycji Międzynarodowego kongresu poświęconego zrównoważonemu rozwojowi, planowaniu krajobrazu i zarządzaniu terytorialnemu.
(III International Congress on Sustainable Development Landscape Planning and Territorial Governance).

Oto jak Sandeep Tayal wspomina swój udział w kongresie:

"Uczestniczenie w międzynarodowym kongresie siedząc w domu jest jak sen, którego jeszcze dwa lata temu sobie nie wyobrażałem. Ekscytujące i skłaniające do refleksji badania z zakresu zrównoważonego rozwoju i integralności terytorialnej były transmitowane online na żywo. Uważam się za szczęściarza, że miałem możliwość zaprezentowania swojej pracy zdalnie i że została ona wybrana do dalszej publikacji. Mam nadzieję, że to otworzy przede mną nowe możliwości. Bardzo dziękuję dr Rui Alexandre Castanho, prof. AWSB. i Akademii WSB za umożliwienie mi udziału w tym przedsięwzięciu".

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!