Wizyta prof. Marii Kamargianni z University College London w Akademii WSB

Rozpoczęła się wizyta prof. Marii Kamargianni z University College London realizowana w ramach Metropolitalnego Funduszu Wspierania Nauki finansowanego przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię.

W dniach 17 - 19.10.2022 r. w Akademii WSB gości prof. Maria Kamargianni, która jest ekspertem w dziedzinie innowacji systemów transportowych i zrównoważonego rozwoju. Prof. Kamargianni w ramach projektu "Wpływ zrównoważonego transportu na zachowania związane z podróżowaniem" podczas pobytu w Polsce zaplanowane ma międzyinnymi konsultacje z doktorantami oraz poprowadzi warsztat dla doktorantów i pracowników naukowych z zakresu przygotowywania i składania wniosków aplikacyjnych w celu pozyskania funduszy na badania.

Projekt "Wpływ zrównoważonego transportu na zachowania związane z podróżowaniem" został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach Programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” w latach 2019-2022.