07.06.2022

Zapraszamy do udziału w aktywnościach w ramach współpracy z prof. Marią Kamargianni

Dzięki wsparciu Metropolitalnego Funduszu Wspierania Nauki dofinansowanego przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię, Akademia WSB rozpoczyna realizację projektu pt. „Wpływ zrównoważonego transportu na zachowania związane z podróżowaniem”.

Dotyczy on współpracy z profesor Marią Kamargianni z University College London, wybitną specjalistką z dziedziny innowacyjnych systemów transportowych i zrównoważonego rozwoju. Profesor Maria Kamargianni jest autorką licznych publikacji publikowanych w renomowanych wydawnictwach naukowych oraz liderem dużych międzynarodowych projektów realizowanych w ramach Programu Horyzont 2020.  Warto podkreślić, że University College London zajmuje obecnie 17 miejsce w rankingu Academic Ranking of World Universities.

Zapraszamy Państwa do udziału w pierwszym wykładzie online profesor Marii Kamargianni na temat "Future of Mobility: Challenges and opportunities that lie ahead". Wykład online odbędzie się 20.06.2022 r. o godz. 11:00 -12:00.

Poniżej link do zapisów na wykład:

Zapisz się

Projekt „Wpływ zrównoważonego transportu na zachowania związane z podróżowaniem” został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach Programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” w latach 2019-2022.