Zaproszenie na szkolenie: „Scopus jako narzędzie wsparcia pracy naukowej”

Szanowni Państwo, W imieniu Prorektor ds. Nauki i Kształcenia, dr hab. Katarzyny Szczepańskiej-Woszczyna, prof. AWSB, zapraszam Państwa na szkolenie pt: „Warsztat Badacza: Scopus jako narzędzie wsparcia pracy naukowej” realizowane w ramach projektu „Perfect- Regionalna Inicjatywa Doskonałości w Akademii WSB”. Termin: 9 listopada 2020 r. (poniedziałek) o godzinie 12:00 Czas trwania: około 1 h 30 min. Prowadząca: dr inż. Katarzyna Gaca-Zając z firmy Elsevier

Rejestracja: do dnia 02.11.2020 r. poprzez link: https://researcheracademy.elsevier.com/workshop/62cfbf06-c77b-4d09-9cf4-0296f35d4bf3

Po zarejestrowaniu otrzymają Państwo automatycznie potwierdzenie z linkiem do spotkania.

Opis szkolenia:

Baza Scopus jest nieocenionym źródłem informacji naukowej. Podczas tego spotkania, uczestnicy poznają zakres bazy, sposób jej tworzenia, a także dostępne w niej narzędzia i funkcje ułatwiające pracę naukową na każdym jej etapie. Przedstawione zostaną dobre praktyki w pracy z bazą przy ocenie dorobku naukowego, a także przy wyborze czasopisma naukowego. Wszystkie omawiane kwestie będą ilustrowane przykładami online.

Ze względu na znaczenie bazy Scopus dla wyników ewaluacji działalności naukowej, udział w szkoleniu jest obowiązkowy.