Zaproszenie na wykład online Petera Robinsona ze Stanford University

Akademia WSB w ramach Metropolitalnego Funduszu Wspierania Nauki dofinansowanego przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię realizuje projekt „Wpływ prezydentury Ronalda Reagana na sytuację geopolityczną Europy”, którego celem jest współpraca ze speechwriterem prezydenta Ronalda Reagana, Peterem Robinsonem ze Stanford University.

Zapraszamy Państwa na wykład online Petera Robinsona na temat „President Reagan and the "tear down this wall" Berlin address”. Wykład online odbędzie się 06.04.2022 r. o godz. 15:00 -16:00.

Poniżej link do zapisów na wykład:

Serdecznie zapraszamy!

____________________________________________________________________________________________________________________________

We would like to invite you to a online lecture by Peter Robinson on „President Reagan and the "tear down this wall" Berlin address”. The online lecture will take place on 06.04.2022 at 15:00 - 16:00.

Below is the link to register for the lecture:

Sign up

You are warmly welcome!

Projekt „Wpływ prezydentury Ronalda Reagana na sytuację geopolityczną Europy” został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach Programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” w latach 2019-2022.