20.03.2022

Zaproszenie na wykład prof. Petra Sedlacka z University of Oxford

Akademia WSB w ramach Metropolitalnego Funduszu Wspierania Nauki dofinansowanego przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię realizuje projekt „Seryjni przedsiębiorcy, makroekonomia i nierówności dochodowe”, którego celem jest współpraca z prof. Petrem Sedlackiem z University of Oxford.

Zapraszamy Państwa na wykład prof. Petra Sedlacka na temat „ Which firms are important for the macroeconomy?”. Wykład online odbędzie się 24.03.2022 r. o godz. 9:00. Wykład realizowany zostanie podczas Festiwalu Nauki.

Poniżej link do zapisów na wykład:

Serdecznie zapraszamy!

Poniżej link do filmu zapraszającego:

Zobacz

___________________________________________________________________________________________________________________________

We would like to invite you to a lecture by Dr Megan Hopkins from the University of California San Diego on "Educating Transnational Students and Bilingual Program Design: Situational, Operational, and Outcome Factors". The lecture will take place on 23.03. 2022 at 11:00 in the WSB University premises in Auditorium Maximum.

Below is the link to register for the lecture:

Sign up

You are warmly welcome!

Below is a link to the invitation video:

Watch

Projekt „Seryjni przedsiębiorcy, makroekonomia i nierówności dochodowe” został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach Programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” w latach 2019-2022.