Zaproszenie na wykłady dra Eduardo Moncady z Columbia University

Zapraszamy na wydarzenia z udziałem dra Eduardo Moncady z Columbia University.

Akademia WSB nawiązała współpracę z wybitnym naukowcem z Columbia University Panem Doktorem Eduardo Moncadą, który gościć będzie w naszej uczelni w dniach 15-26.05.2023 r.

Dr Eduardo Moncada jest adiunktem w Wydziale Nauk Politycznych w Barnard College w Uniwersytecie Columbia. Jego badania koncentrują się na przestępczości, polityce miejskiej i analizie porównawczej. Większość badań prowadzi w Ameryce Łacińskiej, ale interesują go również powiązania z podobnymi zagadnieniamin politycznymi w innych regionach świata.

Zapraszamy Państwa do udziału w zaplanowanych wydarzeniach:

• Wykład „Criminal Wars? Breaking Down the Barriers Between Political and Criminal Violence” – 17.05.2023, godz. 12:30 odbędzie się w siedzibie Akademii WSB w Audytorium Maximum

Rejestracja

• Wykład “"The Methodological Challenges and Opportunities of Studying Violence" - 21.05.2023 godz. 13:00 odbędzie się w siedzibie Akademii WSB w sali 228

Rejestracja

Projekt „Wpływ lokalnych czynników politycznych na dynamikę przemocy w miastach na przykładzie miast Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii” został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach Programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” w latach 2022-2024.