05.10.2022

Bezpłatne szkolenie dla studentów “Tożsamość cyfrowa w Cybersecurity” w ramach Accenture Training Labs!

Jak ważne jest cyberbezpieczeństwo w dzisiejszym świecie? Przekonaj się, że cyfrowa tożsamość oraz bezpieczeństwo cyfrowe mają ogromny wpływ na funkcjonowanie nie tylko dużych organizacji, ale też jednostek! Poznaj najważniejsze pojęcia związane z cyberbezpieczeństwem: Cybersecurity Digital Identity Cybertożsamość

Uczestnicy spotkania dowiedzą się, czym jest cyfrowa tożsamość. Zrozumieją, dlaczego ten koncept jest ważny w kontekście IT Security oraz jakie narzędzia do zarządzania tożsamością są obecnie wykorzystywane przez organizacje. Zapoznaja się również z podstawowymi pojęciami: DI, IAM, PAM, Joiner, Leaver oraz Mover.

Agenda:

1. O Accenture
  2. Wprowadzenie do Security
  3. Czym jest Digital Identity
  4. Zarządzanie dostępami
  5. Cykl życia tożsamości
  6. Ewoluja narzędzi DI
  7. Q&A

Termin: 13.10.2022r., Godz. 18:00

Kontakt: sharing.knowledge@accenture.com

Lokalizacja: Online

Zapraszamy na ciekawe spotkanie z serii #Accenture Training Labs. Liczba miejsc ograniczona!