Darmowe szkolenia dla studentów Akademii WSB

Fundacja Sustinae zaprasza studentów ostatniego roku oraz absolwentów z niepełnosprawnościami do udziału w darmowych szkoleniach w ramach projektu finansowanego z PFRON.

Szkolenia z zakresu:

• Marketing internetowy
  • Programowanie w językach JAVA, JAVA Script, Python
  • Pakiet MS OFFICE
  • Język angielki
  • Język niemiecki
  • Kadry i płace
  • Pracownik biurowy

WYMAGANE:

• Wykształcenie wyższe (licencjat, magister) lub studenci ostatniego roku studiów, zarówno licencjackich jak i magisterskich
  • Wysoka motywacja do nabycia nowych umiejętności i kwalifikacji
  • Aktualne do końca września 2023 r. orzeczenie o stopniu niepełnosprawności lub aktualny dokument równoważny
  • Status na rynku pracy: osoby bezrobotnej, nieaktywnej zawodowo lub poszukującej pracy
  • Komunikatywność, współpraca, otwartość na nowe doświadczenia, wysoka kultura osobista, sumienność

CO OFERUJE PROGRAM?

Bezpłatny udział w szkoleniach i kursach, doradztwo w zakresie rozwoju kariery, dodatek motywacyjny, coaching kariery.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?

KONTAKT DO BIURA PEŁNOMOCNIKA DS. OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI AKADEMII WSB:

Justyna Bednarska: jbednarska@wsb.edu.pl

Iwona Karpińska: ikarpinska@wsb.edu.pl

„3…2…1… absolwencki start do kariery –program aktywizacji zawodowej studentów i absolwentów z niepełnosprawnościami” jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych."