Dodatkowe konsultacje z języka angielskiego dla studentów AWSB!

Akademia WSB zaprasza studentów z niepełnosprawnością do skorzystania z konsultacji w ramach lektoratu z języka angielskiego w celu doskonalenia swoich kompetencji językowych!

Jeśli:

• Nie czujesz się pewnie w konkretnym temacie
  • Chcesz uzupełnić swoją wiedzę o zaległości, które sprawiały problem
  • Masz chęć praktycznego przeanalizowania problematycznych zagadnień
  • Stresujesz się prosić o poradę w obecności innych studentów

to skorzystaj z indywidualnych (lub grupowych) konsultacji z języka angielskiego! Przełam barierę językową i sprawdź jakie to proste! Wspólnymi siłami można rozwiązać każdy problem.

NA DOBRY POCZĄTEK ANGIELSKI W PIĄTEK!

Zajęcia odbywają się w każdy piątek od 16:00 do 19:00. Jeśli nie masz możliwości spotkać się stacjonarnie, skorzystaj z możliwości konsultacji na platformie MS Teams.

Osoby zainteresowane są proszone o kontakt na e-mail aszczepaniak@wsb.edu.pl.

Studenci proszeni są o wysyłanie wiadomości tylko z maili w domenie uczelnianej. W tytule wiadomości zawrzyjcie komunikat KONSULTACJE.