Finance Challenge #MisjaAudyt – stacja: eksploracja

Finance Challenge to dwuetapowy konkurs edukacyjny o tematyce finansowej, organizowany przez PwC Service Delivery Center. Udział w konkursie to okazja do sprawdzenia swoich umiejętności, pozyskania nowej wiedzy prosto od ekspertek w branży oraz możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, które pozwoli Ci wyróżnić się na rynku pracy jeszcze podczas studiów.

Etapy Misji

• Spotkanie przygotowawcze z kapitanami
    Podczas prelekcji online dowiesz się więcej o misji i otrzymasz niezbędną wiedzę, która pozwoli Ci z łatwością przebrnąć przez kolejny etap aby rozpocząć kosmiczną przygodę. Spotkanie nie jest obowiązkowe, ale pamiętaj – nie ma dobrego astronauty/tki bez odpowiedniego przeszkolenia!
  • Start misji kosmicznej: wylot rakietą #PwCSpace
    Rozwiążesz zadania otwarte w formule online i sprawdzisz swoje umiejętności w praktyce – przekonasz się, czy uda Ci się dotrzeć do celu bez przeszkód i nic nie zaskoczy Cię po drodze!
  • Eksploracja w bazie .KTW II
    Dotrzesz na miejsce i przekonasz się, jakie czekają na Ciebie zadania oraz wesprzesz prace audytowe w bazie. Weźmiesz udział w case study – grze terenowej w naszym biurze w Katowicach i rozwiążesz wyjątkowe zadania, które odmienią dzieje Planety Audytu!

Rekrutacja do załogi
Do misji poszukujemy odważnych, zaangażowanych, ciekawych świata studentów i studentek ze Śląska oraz Opolszczyzny zainteresowanych tematyką sprawozdawczości finansowej i/lub audytu finansowego.
Niezależnie od tego, co się wydarzy – astronauta/tka musi wykazywać się umiejętnościami analitycznego myślenia, szybko podejmować decyzje i być nastawionym na cel, czyli nowe odkrycia w bazie!

Nagrody dla astronautów/tek

• Nagrody finansowe o łącznej wartości 10 tysięcy złotych.
  • Możliwość udziału w Wielkim Finale w naszym biurze w Katowicach.
  • Zaproszenie do współpracy z PwC Service Delivery Center.
  • Skrócony proces rekrutacji do PwC Service Delivery Center.

Jak się zgłosić do konkursu?

Wypełnij formularz: https://bit.ly/49WCCvj
Na zgłoszenia czekamy do 3 kwietnia do godziny 14:00.
O zakwalifikowaniu do konkursu poinformujemy za pośrednictwem komunikacji mailowej.
Liczba miejsc jest ograniczona.