10.10.2024

Gdzie szukać inspiracji? Spotkanie o innowacjach z inkubatorem TransferHUB

Zapraszamy do Dąbrowy Górniczej 22 października 2024 r. na spotkanie z zespołem TransferHUB, który wspiera innowacje społeczne w obszarze pracy. Uczestnicy mogą zdobyć grant do 100 tys. zł, uzyskać wsparcie eksperckie, rozwinąć kompetencje i nawiązać kontakty.

W TransferHUB możesz:

• zdobyć grant do 100 tys. zł,
  • uzyskać wsparcie eksperckie w temacie Twojego pomysłu,
  • rozwinąć kompetencje,
  • poszerzyć sieć kontaktów.

Spotkanie poprowadzą przedstawicielki inkubatora:

Weronika Chodacz – specjalistka ds. inkubacji w TransferHUB, z wykształcenia antropolożka i UX designerka, która wspiera pomysły społeczne i biznesowe na wczesnym etapie rozwoju,

Ewa Jakubowska – animatorka i specjalistka ds. upowszechniania w TransferHUB, z dużym doświadczeniem w komunikacji

Szkolenia są całkowicie bezpłatne! Odbywają się w siedzibie Dąbrowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w budynku dworca PKP w samym centrum miasta!

Podczas spotkania dowiesz się:

• czym są innowacje społeczne,
  • skąd czerpać pomysły na nowatorskie rozwiązania,
  • jakie wsparcie można uzyskać na ich rozwój,
  • jak rozwijać kreatywność i projektować innowacje.

Poza tym opowiemy, jakie pomysły wspieramy w inkubatorze TransferHUB i jakie warunki spełnić, by uzyskać od nas grant.

Do kogo skierowane jest spotkanie?

Spotkanie zostało przygotowane z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych innowacjami społecznymi i ewentualnym uzyskaniem grantu na przygotowanie i testowanie swojego pomysłu w obszarze pracy.

15.30-16.00 – powitalna kawa, networking

16.00-17.15 – opowieść o TransferHUB

17.15-17.30 – przerwa

17.30–19.30 – warsztat generowania pomysłów na innowacje społeczne

19.30-20.00 – konsultacje indywidualne z osobami zainteresowanymi wysłaniem zgłoszenia

Spotkanie będzie doskonałą okazją, by zapoznać się z tematyką innowacji społecznych – czym są, do kogo są skierowane, na jakie potrzeby odpowiadają, kto może ich używać.  W części warsztatowej przećwiczymy techniki rozwijania kreatywności i wymyślania nowatorskich rozwiązań.

Osoby uczestniczące dowiedzą się, jakiego wsparcia udziela inkubator TransferHUB i jak je uzyskać.

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązuje rejestracja na wydarzenie: https://forms.office.com/e/S5uh8V5whv

Zapraszamy na warsztat wszystkie osoby, które dostrzegają różne wyzwania społeczne i chciałyby wprowadzić realną zmianę w obszarze pracy.

Uczestnicy szkolenia otrzymują certyfikat udziału w szkoleniu.