Gra o Karierę 2024

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów oraz absolwentów do udziału w wydarzeniu - Gra o Karierę 2024! W dniach od 11 do 15 marca br. odbędzie się wiele szkoleń, warsztatów, spotkań oraz innych wydarzeń organizowanych przez Biura Karier z całej Polski - oczywiście wśród nich nie zabraknie Akademickiego Biura Karier Akademii WSB we współpracy ze Stowarzyszeniem Absolwentów i Studentów Akademii WSB !

Podczas tegorocznej edycji będzie okazja do wzięcia udział w wirtualnym warsztacie pt. "Niezawodna pomoc w poszukiwaniu pracy czyli mind mapping dla przyszłych pracowników", które poprowadzi trenerka Małgorzata Małecka - Tomala – trenerka mind mappingu, mentorka metody innowacyjnego kreowania pomysłów Design Thinking, wykładowczyni akademicka i Prezes Zarządu Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Akademii WSB.
Podczas warsztatu będzie możliwość:

• dowiedzieć się czym są mapy myśli i jak je wykorzystać do zdobycia wymarzonej pracy,
  • poznania wpływu kreatywnych technik myślenia na rozwój kompetencji pracownika,
  • nauczenia się szybkich ćwiczeń pomagających rozwijać kreatywność w pracy, gdy brakuje już pomysłów!

Warsztat odbędzie się 11.03.2024 godz. 11:00-12:30

Zapisy trwają do 9 marca, godz. 16:00.  Link do zapisów

Więcej informacji na stronie organizatora głównego: https://gra.usz.edu.pl/okariere