Synergia Centrum Psychoterapii & Coachingu zaprasza na:
DARMOWY webinar 18.12 g. 20:00, dla studentów psychologii, psychologów, psychoterapeutów i wszystkich zainteresowanych tematyką ADHD.
„Diagnoza ADHD i co dalej?" – Praktyczne wskazówki do pracy z pacjentem + wywiad na żywo
To wydarzenie, które pozwoli Ci poukładać proces diagnostyczny, zrozumieć najczęstsze wyzwania pacjentów i od razu wdrożyć konkretne narzędzia do swojej praktyki.
Dlaczego warto?
- Zyskasz jasność – dowiesz się, co naprawdę robić po postawieniu diagnozy, aby wspierać pacjenta świadomie i skutecznie.
- Otrzymasz gotowe strategie terapeutyczne – praktyczne wskazówki, które możesz zastosować już następnego dnia w gabinecie.
- żywo – prawdziwe doświadczenia, realne historie i odpowiedzi na najtrudniejsze pytania.
- Poczujesz, że nie jesteś sam/a – spotkasz specjalistów, którzy pracują z tą samą grupą pacjentów i podzielą się sprawdzonymi metodami.
- Podniesiesz swoje kompetencje – bo praca z ADHD wymaga aktualnej wiedzy i elastycznego podejścia.
Ten webinar to połączenie wiedzy, praktyki i inspiracji – takiej, która realnie zmienia sposób pracy z pacjentem.
Jeśli chcesz pracować pewniej, mądrzej i z większym spokojem... nie możesz tego przegapić!