Program Junior Staff

Jako Fundacja Instytut Studiów Wschodnich organizujemy Forum Ekonomiczne w Karpaczu. Z tego miejsca chciałabym serdecznie zaprosić chętnych studentów do współpracy w ramach programu Junior Staff podczas XXXIII edycji Forum

W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 3-5.09.24 r., a studentów będziemy zapraszać do odbywania praktyk w dniach od 29.08 do 06.09.24 r.

• Czynności wykonywane w trakcie naszych wydarzeń są zależne od sekcji, do której student został przydzielony. Każda z nich zajmuje się czymś innym m.in. pomocą logistyczno-transportową, wydawaniem materiałów informacyjnych czy koordynacją działania sal seminaryjnych.
  • Praktyki poprzedzone są szkoleniami, podczas których uczestnikom przekazywane są niezbędne informacje dotyczące organizacji działań w czasie trwania konferencji.
  • Studenci poza zaliczeniem praktyk studenckich, będą mieli okazję do zdobycia cennego doświadczenia, nawiązania relacji z ludźmi ze świata biznesu i polityki oraz poznać zaplecze organizacyjne jednej z największych konferencji w Polsce.
  • Jak co roku studentom zapewniamy nocleg oraz wyżywienie.

Więcej informacji i formularz do zapisów można znaleźć na naszej stronie - Praktyki - FORUM EKONOMICZNE (forum-ekonomiczne.pl)

Serdecznie zapraszamy do współpracy!