Program szkoleniowo-mentoringowy “Science-UP”

Chcemy Was serdecznie zaprosić do udziału w programie szkoleniowo-mentoringowym “Science-UP”, który jest dedykowany studentom i doktorantom z obszarów nauk ekonomicznych, zarządzania oraz nauk pokrewnych. To doskonała okazja do rozwoju młodego naukowca - i to całkowicie bezpłatnie. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Korzyści z udziału w programie

Program ma na celu wsparcie młodych naukowców poprzez indywidualne sesje mentoringowe i dedykowane szkolenia online.

Biorąc udział jako uczestnicy, zyskacie:

• pracę z doświadczonymi mentorami z całej Polski,
  • udział w 4 sesjach mentoringowych online (4 x 60 minut),
  • opracowany indywidualny plan badawczy we współpracy z mentorem,
  • udział w trzech kluczowych szkoleniach online:
    30.10.2023 – „Jak pisać teksty naukowe”
    06.11.2023 – „Niezbędne narzędzia w pracy autora tekstów naukowych”
    13.11.2023 – „Współpraca z wydawnictwem naukowym – dobre praktyki”.
  • wsparcie w przygotowywaniu i organizacji pracy badawczej,
  • cenne kontakty w środowisku akademickim.

Terminy

Rekrutacja uczestników trwa do 13 października 2023, a program rozpoczyna się 29 października i trwa do 8 grudnia 2023.

Jak się zgłosić?

Aby zgłosić się do programu, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej organizatora: http://scienceup.bliskonauki.pl/