07.10.2024

Przyszłość zaczyna się teraz – dołącz do Masters & Robots Youth!

Fundacja Digital University stworzyła to wydarzenie z myślą o Waszej zawodowej przyszłości. Czekają Was inspirujące prelekcje, praktyczne porady i sporo przydatnej wiedzy o tym, jak będzie wyglądał rynek pracy przyszłości.

Już 25 października 2024 r. zapraszamy Was na wyjątkową, bezpłatną konferencję online – Masters & Robots Youth! Wystąpią m.in. Jowita
Michalska, założycielka Digital University, oraz Martyna Łuszczek, młoda innowatorka z listy „25 under 25” oraz Supreet Singh Manchanda – niezwykle inspirujący innowator z Doliny Krzemowej.

Jeśli:

•  Masz przed sobą wybór ścieżki zawodowej lub studiów
  • Chcesz poznać nowe możliwości rozwoju swojej kariery i zawody przyszłości
  •  Zastanawiasz się jakie umiejętności będą przydatne na rynku pracy
  •  Interesujesz się nową technologią
  •  Szukasz cennych wskazówek dla swojej przyszłej kariery
  • Ciekawi Cię AI, VR i marzy Ci się praca przy innowacjach technologicznych
  • Chcesz posłuchać inspirujących prelekcji ekspertów z różnych dziedzin, którzy podziela się swoja wiedzą i doświadczeniem

Masters & Robots Youth jest właśnie dla Ciebie!

Jak się zarejestrować?

Kliknij w link, wypełnij krótki formularz i dołącz do nas online 25 października! https://mastersandrobots.tech/mryouth/