Szkolenie - Jak znaleźć proces w firmie

23 kwietnia Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie: Jak znaleźć proces w firmie. Poprowadzi je dla Was Bogna Kaczmarczyk.

Według Słownika Języka Polskiego PWN: proces to przebieg następujących po sobie i powiązanych przyczynowo określonych zmian.

Na szkoleniu "JAK ZNALEŹĆ PROCES W SWOJEJ FIRMIE?" dowiesz się:

• po co Ci proces, skoro wiesz czym zajmuje się Twoja firma
  • czym jest procesowe patrzenie na rzeczywistość
  • co daje zobrazowanie procesowe działania firmy
  • jak szukać procesu - co brać pod uwagę i w jakiej kolejności
  • jakie są konsekwencje identyfikacji procesu w firmie.

Szkolenie jest skierowane do wszystkich przedsiębiorców bez względu na branżę działalności i jej wielkość.

Kim jest nasza prowadząca?

Bogna Kaczmarczyk  - Specjalista ds. procesów, inżynier produkcji, właściciel firmy Optimyst. Doświadczenie zdobywane w małych i średnich firmach, wykorzystuje do świeżego spojrzenia na proces jako całość. Swobodnie porusza się po różnych branżach. Za proces uznaje całość - od pierwszego kontaktu z klientem, przez proces produkcyjny czy usługowy, aż po wystawienie faktury. Metody i rozwiązania selekcjonuje tak, aby były jak najlepiej dopasowane do problemów i możliwości firmy. Porządkuje komunikację i cykl zachodzący w całym przedsiębiorstwie. Organizuje, systematyzuje i standaryzuje przepływ m.in. informacji, środków, zadań i zasobów. Znajduje czas, którego brakuje szefom. Harmonizuje współpracę pracowników, klientów i podwykonawców. Przygotowuje firmę na skuteczne działanie zarówno w okresach spokoju jak i sztormów czy kryzysów. Podnosi jakość nie usztywniając kontroli. Porządkuje sposób działania przedsiębiorstw.

Kiedy? 23 kwietnia, WTOREK

Godzina? 17:00 - 19:00

Gdzie? Dąbrowski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Kolejowa 3, Dąbrowa Górnicza

Czekamy na Ciebie! Do zobaczenia!

Bezpłatne bilety: LINK