XV edycja projektu studenckiego HELPERS’ GENERATION!

Projekt ten jest wspólną inicjatywą Studentów z Fundacją DKMS. Dzięki tej współpracy już ponad 156 tys. osób dołączyło do grona potencjalnych Dawców Szpiku, a ponad 1400 z nich podzieliło się cząstką siebie, ratując życie chorym na nowotwory krwi Pacjentom.

Studia to dla Ciebie za mało? Chcesz pomagać chorym na nowotwory krwi? A może masz ochotę spróbować swoich sił w zarządzaniu zespołem?     Każdy powód jest dobry, aby dołączyć do HELPERS’ GENERATION

HELPERS’ GENERATION to studenci zjednoczeni wokół misji pomocy chorym na nowotwory krwi.

Kto może zostać dawcą?
każdy zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rokiem życia
mieszkający na stałe w Polsce

Chcecie się zarejestrować w bazie? Macie ochotę dowiedzieć się więcej na ten temat?
Zapraszamy na stanowisko rejestracji DKMS:

Sala konferencyjna 122 (na półpiętrze) Akademia WSB - WSB University, w dniach: 06.12 09.12 i 10.12, w godzinach od 11:00 - 16:30

Więcej informacji na www.dkms.pl oraz https://fb.me/e/8kRwebe3g