AZS AKADEMII WSB SERDECZNIE ZAPRASZA NA ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE

Zapraszamy wszystkich sportowców i entuzjastów do udziału w trwającym projekcie "Sportowa akademia WSB"!

W ramach projektu odbywają się zajęcia ogólnorozwojowe na basenie, sali gimnastycznej, sali fitness i siłowni, których celem jest poprawa sprawności ruchowej i zachęcenie dzieci, młodzieży, osób dorosłych i seniorów do aktywnego spędzania czasu. Przypominamy również, że w ramach projektu w II kwartale bieżącego roku odbędą się zawody pływackie oraz turnieje crossmintona i futsalu.

Dzięki dofinansowaniu ze środków budżetu państwa w ramach programu Ministra Edukacji
i Nauki pod nazwą „Społeczna odpowiedzialność nauki” przeprowadzone zostaną zawody na nowo zakupionych ergometrach wioślarskich! Do udziału w aktywnościach realizowanych w ramach projektu zapraszamy wszystkich! Zajęcia i zawody skierowane są do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów!

Jeśli jesteś zainteresowany bądź masz jakiekolwiek pytania, pisz śmiało:

⇒ kkrol@wsb.edu.pl

⇒ msadowski@wsb.edu.pl

⇒ mstawowy@wsb.edu.pl

Nie czekaj, dołącz do nas i razem osiągnij swoje sportowe marzenia!

#SportowaAkademiaWSB