Podsumowanie Akademickich Mistrzostw Śląska sezonu 2022/2023

W dniu 13.06.2023r. w sali Senatu Akademii WSB z udziałem Władz Akademii WSB odbyło się Podsumowanie Akademickich Mistrzostw Śląska sezonu 2022/2023.

JM Rektor Pani prof. Zdzisława Dacko - Pikiewicz oraz Pan prof. Marcin Lis Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem wręczyli Naszym reprezentantom wyróżnienia za wysokie osiągnięcia sportowe!

Zarząd Klubu AZS Akademii WSB składa serdeczne podziękowania za okazaną pomoc i wsparcie dla Naszych zawodników!

Podziękowania również kierujemy do Pana Macieja Sadowskiego Kierownika Studium Kultury Fizycznej, Prezesa AZS Akademii WSB Pana Karola Króla oraz Pani sekretarz AZS Pani Magdalenie Stawowy za pomoc, motywowanie oraz wsparcie, który przyczyniło się do uzyskania wyniku Akademii WSB!!!!

⇒ Akademicki Związek Sportowy Akademia WSB - WSB University na I miejscu w rywalizacji sportowej Uczelni Niepublicznych,

⇒ 4 miejsce w Klasyfikacji Generalnej Wszystkich Uczelni woj. śląskiego,

⇒ rekordowa liczba dyscyplin sportowych - 44,

⇒ rekordowa liczba zdobytych punktów 678,

⇒ rekordowa liczba przyznanych stypendiów sportowych – 97,

⇒ rekordowa liczba startów w centralnych Akademickich Mistrzostwach Polski – 7!

Wszystkim zawodnikom AZS Akademii WSB DZIĘKUJEMY !!!!