Data

15.03.2022

Siatkarki i siatkarze AZS AWSB z awansem do Mistrzostw Polski

Sukcesy reprezentacji AZS Akademii WSB w piłce siatkowej. Podczas turnieju Finałowego Akademickich Mistrzostw Śląska, rozgrywanego 13 marca br. na obiektach Politechniki Śląskiej w Gliwicach, siatkarki i siatkarze z AZS AWSB wywalczyli awans do Akademickich Mistrzostw Polski.

Reprezentacja piłki siatkowej kobiet Akademii WSB pokonała w finale reprezentację WSZOP Katowice oraz GWSH Katowice i wywalczyła przepustkę do Akademickich Mistrzostw Polski Półfinały Strefa D. Turniej Finałowy odbędzie się w dniach 21-24 kwietnia na obiektach sportowych w Dąbrowie Górniczej.

Z kolei reprezentacja piłki siatkowej mężczyzn Akademii WSB w rozgrywkach finałowych pokonała reprezentację Politechniki Śląskiej Katowice oraz WST Katowice. Drużyna wywalczyła tym samym awans na Akademickie Mistrzostwa Polski Półfinały Strefa D. Turniej Finałowy odbędzie się w dniach 22-24 kwietnia we Wrocławiu, na obiektach Uniwersytetu Przyrodniczego.

Gratulujemy naszym Zawodniczkom i Zawodnikom! Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w finałach!