23.08.2021

105. Urodziny Dąbrowy Górniczej z Akademią WSB

Akademia WSB w partnerstwie z Fabryką Pełną Życia świętowała 105. Urodziny Dąbrowy Górniczej.

Przygotowaliśmy szereg atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych uczestników urodzinowych wydarzeń, m.in:

• animacje dla dzieci i malowanie twarzy,
  • warsztaty z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzone przez naszego studenta Ratownictwa Medycznego - Pawła Praskiego,
  • zajęcia ruchowe „Ćwicz razem z nami!” przygotowane przez Michała Brandta - studenta na kierunku Fizjoterapii Akademii WSB,
  • pokaz letniego makijażu w wykonaniu Sylwii Shiffman wykładowca Akademii WSB oraz studentek Kosmetologii - Maji Skajwo, Angeliki Walczak oraz Barbary Sowula.

Relaks i odpoczynek na leżakach z wyśmienitą kawą parzoną podczas Targów Kawy w Fabryce Pełnej Życia umilały występy zespołów muzycznych na Scenie Fabryki, m.in.: koncert Rosalie oraz MATTHEO DA FUNK.

Chcąc zachować wspomnienia ze 105. Urodzin Miasta nasi goście mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w Fotobudce. Dziękujemy wszystkim, którzy miło spędzili z nami czas.

Do zobaczenia za rok!

fot. @radofoto