02.10.2024

20 lat Śląskiego Związku Pracodawców Lewiatan i lata współpracy z AWSB

W Katowicach zorganizowano uroczyste obchody 20-lecia Śląskiego Związku Pracodawców Lewiatan. Uroczystości były okazją do wręczenia Rektor Akademii WSB, prof. Zdzisławie Dacko-Pikiewicz nagrodę za współpracę z Lewiatanem. Nagrodę dla Akademii WSB odebrał prof. Marcin Lis,  Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem.

Tematem, który zdominował uroczystość była sytuacja gospodarcza oraz wyzwania dla biznesu na Śląsku i w Polsce. W obchodach jubileuszu wzięli udział Małgorzata Mroczkowska-Horne, Dyrektor Generalna Konfederacji Lewiatan, prof. Jacek Męcina, doradca Zarządu Lewiatana oraz przedstawiciele związków regionalnych Konfederacji Lewiatan. Obchody uświetniła część artystyczna – występ artystów z Państwowej Szkoły Muzycznej im. M. Karłowicza w Katowicach.