Akademia WSB i GZM zapraszają na wykłady online

Jak pandemia COVID-19 wpłynęła na rozwój startupów i młodych firm? Jak wyglądała współpraca Prezydenta Ronalda Reagana, Premier Margaret Thatcher i Papieża Jana Pawła II w zakończeniu zimnej wojny? Jakie mogą być skutki sojuszu Rosji z Chinami dla bezpieczeństwa Europy i Stanów Zjednoczonych? Jeśli chcesz poznać odpowiedzi na te pytania to zapraszamy do udziału w kolejnych anglojęzycznych wykładach online prowadzonych przez wybitnych naukowców z najlepszych uniwersytetów na świecie.

"Startups and the Macroeconomy during COVID-19 pandemic"
Wykład: Profesor Petr Sedlacek z University of Oxford
Środa 8 czerwca – godz. 9:00
Link do rejestracji na wykład

„President Ronald Reagan, Prime Minister Teacher, and Pope John Paul II"
Wykład: Peter Robinson ze Stanford University (speechwriter Prezydenta Ronalda Reagana)
Czwartek 9 czerwca – godz. 15:00
Link do rejestracji na wykład

„Navigating the Growing Russia-China Strategic Alignment:  The Implications for the U.S. and Europe”
Wykład: dr Ambasador Paula Dobriansky z Harvard University
Środa 15 czerwca – godz. 15:00
Link do rejestracji na wykład

​Więcej informacji można znaleźć na stronach projektów:

Wykłady realizowane są w ramach Metropolitalnego Funduszu Wspierania Nauki finansowanego przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię.