Akademia WSB Partnerem Ogólnopolskiego Wydarzenia Programistycznego Hack4law

Akademia WSB objęła patronatem ogólnopolskie wydarzenie programistyczne Hack4law, które powstało w ramach Centrum Badawczo-Rozwojowego Currenda Lab firmy Currenda przy współpracy z Stowarzyszeniem Robotyków SKALP Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

W dniach 20-22 października 2023 roku, po raz trzeci spotkają się programiści, programistki, prawniczki i prawnicy z całego kraju, aby wspólnie stworzyć nowatorski program dla wymiaru sprawiedliwości.

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie kierować się kilkoma kluczowymi ideami:

• Szerzenie innowacyjnych technologii, w tym rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji dla wymiaru sprawiedliwości i zawodów prawniczych,
  • Cyfryzacji i digitalizacji,
  • Zachęcanie deweloperek i deweloperów do pracy w ww. obszarze,
  • Aktywizacji kobiet w IT,
  • Nawiązania współpracy interdyscyplinarnej pomiędzy prawniczkami, prawnikami a deweloperkami, deweloperami.

PRAWO - STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE