Akademia WSB w programie Study in Poland

To już kolejna edycja programu Study in Poland, w którym aktywnie bierze udział Akademia WSB. Tym razem byliśmy obecni na targach International Education Fairs of Turkey (IEFT), które odbyły się w dniach 18-23 marca w trzech największych miastach Turcji: Stambule, Ankarze i w Izmirze.

Targi IEFT to największe i najstarsze targi edukacyjne w Turcji. W tym roku, oprócz Stambułu po raz pierwszy od 10 lat odbyły się również w Ankarze i Izmirze, wzbudzając ogromne zainteresowanie młodzieży szukającej wykształcenia poza granicami Turcji. Miło nam poinformować, że oferta edukacyjna Akademii WSB cieszyła się również sporym zainteresowaniem.

Rynek turecki ma dla Akademii WSB strategiczne znaczenie. W Polsce zauważalny jest systematyczny wzrost liczby studentów z Turcji. Obecnie obywatele tego kraju stanowią trzecią grupę narodowościową wśród studentów zagranicznych w Polsce pod względem liczebności. W roku akademickim 2022/23 w Akademii WSB, na wszystkich kierunkach studiuje ponad 250 studentów z tego kraju.