15.04.2021

Analiza stopnia zainteresowania studentów i doktorantów szczepieniami przeciw COVID-19

Szanowni Państwo, w związku ze staraniami resortu edukacji i nauki o możliwie szerokie włączenie uczelni do współorganizacji dalszych szczepień przeciwko COVID-19 członków wspólnot poszczególnych uczelni, uprzejmie informujemy, że Akademia WSB ogłasza nabór studentów i doktorantów, którzy wyrażają wolę poddania się szczepieniu przeciwko COVID-19 w punkcie wskazanym przez Uczelnię (tj. Szpital im. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej), a także w przypadku uruchomienia w Akademii WSB punktu szczepień wyrażają zgodę na udział w szczepieniu w punkcie zlokalizowanym w Akademii WSB. Tym samym rezygnują z indywidualnej rejestracji i szczepienia w punkcie wskazanym im na zasadach ogólnych przez NFZ.

Jednocześnie zaznaczamy, że zgłoszenia i podawane informacje nie są rejestracją na szczepienie, a jedynie prognozą możliwości. Organizacja szczepień studentów i doktorantów przez uczelnie wciąż nie jest przesądzona.

Studenci i doktoranci Akademii WSB zainteresowani szczepieniem przeciwko COVID-19 w ww. placówce wyznaczonej przez Uczelnię lub w punkcie zlokalizowanym w Akademii WSB proszeni są o wypełnienie do dnia 20.04. formularza.

Formularz rejestracyjny

Od dnia 21.04. formularz będzie nieaktywny.