21.01.2024

Charytatywny bieg z udziałem studentek Akademii WSB

W niedzielę 21 stycznia 2024, grupa studentek Pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z Akademii WSB, wzięła udział w Charytatywnym Biegu dla Emilki, który odbył się na Bulwarach Czarnej Przemszy w Będzinie. Inicjatywa miała na celu zebranie funduszy na rehabilitację oraz powrót do zdrowia kilkuletniej Emilki.

Nasze studentki, w składzie: Anna Bochenek-Sitko, Anna Ćwięk, Sylwia Litewka, Dominika Kowalczyk, Magdalena Dymek, Monika Huba, Ewelina Werner i Kornelia Bazgier, pod opieką Pani mgr Anny Buli, stanęły na starcie i wspólnie pokonały imponujące 41 kilometrów.

Takie gesty pokazują, że Akademia WSB to nie tylko miejsce nauki, ale także społeczność gotowa do bezinteresownej pomocy!

Akceptuj Więcej informacji