22.07.2024

Dobrze wykształceni i gotowi na wyzwania! Kolejni Absolwenci AWSB opuszczają mury Akademii WSB

Dla jednych to koniec nauki i wejście na rynek pracy z dobrym przygotowaniem, dla innych koniec jednego etapu edukacji i początek kolejnego – często to kontynuacja nauki w Akademii WSB. Dla wszystkich to wyjątkowy czas. W naszej Uczelni odbyły się gale wręczenia dyplomów.

Dyplomy odebrali Absolwenci studiów II stopnia kierunków Administracja, Pedagogika, Informatyka, Transport, Zarządzanie, Bezpieczeństwo Narodowe, Logistyka, Transport, Zarządzanie Finansami i Rachunkowość oraz studiów jednolitych magisterskich na kierunkach Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz Fizjoterapia.

Dyplomy trafiły też do rąk Absolwentów studiów I stopnia: Bezpieczeństwo Narodowe, Ekonomia, Filologia, Finanse i rachunkowość, Informatyka, Kosmetologia, Logistyka, Pedagogika, Ratownictwo medyczne, Socjologia, Transport, Zarządzanie.

Tuż po przemarszu Absolwentów i uroczystym wejściu przedstawicieli Senatu i promotorów do Audytorium Maximum głos zabrał Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem prof. Marcin Lis.

Akademia WSB zajmuje pierwsze miejsce w krajowych rankingach w kategorii umiędzynarodowienie. Dlatego też nie mogło zabraknąć specjalnej gali dla naszych zagranicznych Absolwentów studiów I i II stopnia kierunków: Stosunki międzynarodowe i Zarządzanie, a także Absolwentów studiów II stopnia w zakresie Zarządzania, Informatyki, Języka angielskiego w zarządzaniu oraz Zarządzaniu finansami i rachunkowości. Absolwentów przywitała Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych dr Karolina Prażmowska-Marcinowska.

W roku akademickim 2023/2024 na wniosek promotorów i recenzentów Rektor Akademii WSB prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz wyróżniła autorów 48 prac dyplomowych na studiach II stopnia i 41 prac na studiach I stopnia. Wyróżnienia za bardzo dobre wyniki w nauce przyznano 11 absolwentom studiów II stopnia i 15 studiów I stopnia.

Uroczyste gale okraszone były dobrą muzyką. Na scenie wystąpił Gabriel Fleszar, któremu towarzyszyła Justyna Haberka, Absolwentka studiów II stopnia i Przewodnicząca Samorządu Studenckiego Akademii WSB.

Gala Akademicka studiów I stopnia

Gala Akademicka studiów II stopnia